ingremio

Oszczędność to nie tylko cena, oszczędność to właściwy wybór

Szerokość oferty Ingremio-Peszel umożliwia realizację każdego projektu instalacji elektrycznej jak i telekomunikacyjnej czy sieci internetowej.

Rury osłonowe stanowią znikomy udzial kosztowy w całości inwestycji lecz nieprawidłowy ich dobór jak i zła jakość spowodują problemy w budowie, użytkowaniu i konserwacji sieci a w efekcie narażą inwestora, instalatora oraz sprzedawcę na ewentualne konsekwencje finansowe. Dobór rur elektroinstalacyjnych – karbowanych i sztywnych należy rozpatrywać w kilku płaszczyznach.

więcej

Bezhalogenowe rury elektroinstalacyjne InGremio

Stały postęp w technice oraz nieustający wzrost świadomości technicznej społeczeństw, prowadzi do stałego wzrostu oczekiwań i wymagań projektantów, inspektorów nadzoru ale też inwestorów.

W ostatnich latach szczególny nacisk kładzie się na zdrowie, bezpieczeństwo i ochronę środowiska w otaczających nas naszych małych ojczyznach. Wpływa to na normy projektowania osiedli mieszkaniowych ale też na rygory projektowe obiektów użyteczności publicznej jak szpitale, urzędy, kina i.t.p. W państwach Unii Europejskiej zaleca się by instalacje wykonywane w tych obiektach prowadzone były w kanałach i rurach t.z.w. bezhalogenowych – samogasnących.

więcej

Nowości w naszej ofercie

 
Rury karbowane dwudzielne WKTD-PP, WKTD-PA6
 

 

Ingremio AVIATION TEAM

ingremio peszel
klaster
ingremio peszel

Strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.     |     POLITYKA PRYWATNOŚCI.
Prawa do strony www (c) 2017 - Ingremio-Peszel   |   tworzenie stron www Hauerpower.com