ingremio

  Jesteśmy jedną z największych firm w branży produkcji rur osłonowych z tworzyw sztucznych, której atutami są uznana marka i wysoka jakość produkowanych wyrobów. Zakład produkcyjny w Bolesławiu zajmuje powierzchnię szesnastu tysięcy metrów kwadratowych i wytwarza – dla Klientów z szesnastu krajów europejskich – ponad sto tysięcy metrów rur na dobę. Proces produkcji prowadzony jest na trzech halach produkcyjnych funkcjonujących w oparciu o zaawansowany park maszynowy i nowoczesne metody zarządzania produkcją.

OFERTY PRACY:

Praca dla kobiet i mężczyzn w systemie 3 zmianowym

Zadania:
– praca przy obsłudze linii produkcyjnych w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
– wykonywanie czynności zapewniających wymaganą jakość produktów zgodnie z technologią,
– prawidłowa eksploatacja urządzeń i narzędzi produkcyjnych,
– dbałość o powierzone mienie oraz optymalne wykorzystanie materiałów produkcyjnych.

Oczekiwania:
– mile widziane wykształcenie techniczne,
– wiek do 35 lat,
– dobry stan zdrowia,
– brak nałogów,
– zdolności manualne,
– wysoka motywacja do pracy.

Oferujemy:
– umowę o pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– czytelny i konkurencyjny system wynagradzania (płaca podstawowa oraz premie).

Podania wraz z CV ze zdjęciem prosimy składać w sekretariacie firmy:
Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych INGREMIO
Bolesław, ul. Laskowska 93

lub na adres email: agata.filo@ingremio.com.pl

Nowości w naszej ofercie

Rury karbowane dwudzielne WKTD-PP, WKTD-PA6

Aktualności

Ingremio AVIATION TEAM

ingremio peszel