ingremio

Seminarium Active House we Lwowie

W dniu 31/10 firma Ingremio gościła we Lwowie na Seminarium Active House poświęconym ekologicznemu i ekonomicznemu zarządzaniu energią cieplną w budownictwie. Impreza ta odbywa się w wielu miastach na całym Świecie (tym razem edycja Europa Wschodnia) i ma na celu propagowanie efektywnego wykorzystywania zasobów energetyki cieplnej oraz możliwość zastosowania nowatorskich technologii pomagających odzyskiwać i wykorzystywać dodatkowe źródła cieplne.
Kilkanaście firm z Polski, Ukrainy i Białorusi, ponad 250 zaproszonych gości, przedstawiciele organizacji rządowych, inżynierowie, specjaliści oraz instalatorzy z tych dziedzin wspólnie prezentowali najnowsze trendy i rozwiązania, oraz omawiali na najważniejsze rozwiązania.
Nasza firma została zaproszona jako producent rur wentylacyjnych Airflex Ag. Tutaj wspólnie z firmą Vtech, która jest naszym wyłącznym dystrybutorem na rynku Ukrainy, prezentowaliśmy pełny system rekuperacji wraz z gruntowym wymiennikiem ciepła oparty na instalacji z rur Airflex Ag, który zrobił bardzo pozytywne wrażenie na zaproszonych gościach.
Bardzo duża frekwencja i zainteresowanie świadczą o wysokiej świadomości społecznej oraz rosnącej potrzebie racjonalnego wykorzystywania źródeł energii idącej w parze z dbałością o środowisko naturalne człowieka, co bardzo nas cieszy.

„ …Active House to wizja budynków, które zapewniają zdrowsze i wygodniejsze życie swoim mieszkańcom bez negatywnego wpływu na klimat – prowadząc nas do czystszego, zdrowszego i bezpieczniejszego świata…”
źródło http://www.activehouse.info/

Nowości w naszej ofercie

 
Rury karbowane dwudzielne WKTD-PP, WKTD-PA6
 

 

Ingremio AVIATION TEAM

ingremio peszel
klaster
ingremio peszel

Strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.     |     POLITYKA PRYWATNOŚCI.
Prawa do strony www (c) 2017 - Ingremio-Peszel   |   tworzenie stron www Hauerpower.com