ingremio

Audit recertyfikujący

W dniach 5-6.02.2018r. w firmie przeprowadzony został audit recertyfikujący na zgodność z normą ISO 9001:2015 oraz nową normą IATF 16494:2016. Jak co roku, jednostką certyfikującą była, znana ze swej skrupulatności, firma DEKRA.

Firma Ingremio od lat na pierwszym miejscu stawia na jakość, dlatego ze spokojem czekamy na wynik auditu.

Niezwłocznie po otrzymaniu nowych certyfikatów zostaną one udostępnione na naszej stronie internetowej, w zakładce Jakość – Certyfikaty.

 

Normy IATF 16949:2016 oraz ISO 9001:2015.

Nasza firma dostosowała dokumentację posiadanego systemu zarządzania jakością do wymagania zmienionej normy IATF 16949:2016 oraz ISO 9001:2015.
W lutym tego roku poddamy się certyfikacji na zgodność z tym zmienionym standardem, co z pewnością pomoże nam jeszcze lepiej doskonalić się i nadzorować procesy w firmie.
Podczas modyfikacji dokumentacji systemowej przemodelowaliśmy opisy procesów wewnętrznych, dzięki czemu łatwiej można je zrozumieć i monitorować.

   

Seminarium Active House we Lwowie

W dniu 31/10 firma Ingremio gościła we Lwowie na Seminarium Active House poświęconym ekologicznemu i ekonomicznemu zarządzaniu energią cieplną w budownictwie. Impreza ta odbywa się w wielu miastach na całym Świecie (tym razem edycja Europa Wschodnia) i ma na celu propagowanie efektywnego wykorzystywania zasobów energetyki cieplnej oraz możliwość zastosowania nowatorskich technologii pomagających odzyskiwać i wykorzystywać dodatkowe źródła cieplne.
Kilkanaście firm z Polski, Ukrainy i Białorusi, ponad 250 zaproszonych gości, przedstawiciele organizacji rządowych, inżynierowie, specjaliści oraz instalatorzy z tych dziedzin wspólnie prezentowali najnowsze trendy i rozwiązania, oraz omawiali na najważniejsze rozwiązania.
Nasza firma została zaproszona jako producent rur wentylacyjnych Airflex Ag. Tutaj wspólnie z firmą Vtech, która jest naszym wyłącznym dystrybutorem na rynku Ukrainy, prezentowaliśmy pełny system rekuperacji wraz z gruntowym wymiennikiem ciepła oparty na instalacji z rur Airflex Ag, który zrobił bardzo pozytywne wrażenie na zaproszonych gościach.
Bardzo duża frekwencja i zainteresowanie świadczą o wysokiej świadomości społecznej oraz rosnącej potrzebie racjonalnego wykorzystywania źródeł energii idącej w parze z dbałością o środowisko naturalne człowieka, co bardzo nas cieszy.

„ …Active House to wizja budynków, które zapewniają zdrowsze i wygodniejsze życie swoim mieszkańcom bez negatywnego wpływu na klimat – prowadząc nas do czystszego, zdrowszego i bezpieczniejszego świata…”
źródło http://www.activehouse.info/

Warsaw Moto Show

W dniach 27-29.10.2017 w halach EXPO w pod warszawskim Nadarzynie odbyły się targi motoryzacyjne Warsaw Moto Show.

Impreza ta z każdym rokiem zyskuje na randze, w tym roku odbyło się kilka premier, między innymi skoda pokazała nowy model KAROQ, oprócz nowości były hale poświęcone rajdom, tuningowi, pojazdom zabytkowym oraz technice motoryzacyjnej.

Na stoisku Polskiego Związku Motorowego prezentowała się RALLY CROSSOWY Opel Astra w barwach InGremio.

 

6. Runda OPONEO Mistrzostw Polski Rallycross

W dniach 16-17 września na torze w Toruniu odbyła się 6. Runda OPONEO Mistrzostw Polski Rallycross. Dwa dni emocjonujących zmagań kierowców z zainteresowaniem śledzili kibice.
Wspierany przez naszą firmę Jakub Iwanek, startując Oplem Astra OPC, zajął w swojej klasie drugie miejsce, a w finałowym biegu był piąty.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

 

Źródło:
http://rallyandrace.pl/6-runda-oponeo-mistrzostw-polski-rallycross-kuba-iwanek-na-podium-w-klasie/

 

Spotkanie integracyjne oraz szkolenie dla pracowników firmy Onninen

W dniach 06-07.10.2017 odbyło się spotkanie integracyjne oraz szkolenie dla pracowników firmy Onninen, reprezentujących dział Przemysł. Szkolenie dotyczyło wartości przemysłu dla firmy InGremio a także jakiego rodzaju klientów poszukujemy, gdzie szukamy potencjalnych zainteresowanych naszymi produktami, jak umawiamy spotkania (aby było to skuteczne). Przy tej okazji powtórzyliśmy podstawowe zasady sprzedaży, przygotowywania ofert, wzbudzania zainteresowania u kontrahenta, którego chcemy pozyskać.

Druga, największa część spotkania przedstawiała kolegom z Onninena te wyroby InGremio, które dedykowane są dla przemysłu (WOG, WOG-H, WKT, WKT-PP, WKT-T3B, RKSG, RKSG-D, WSO, WSO-D, FGG).  

Następnego dnia odbyły się po poranne zajęcia terenowe (do wyboru były: spacer leśny z grzybobraniem, adrenalina w pigułce z paintballem oraz emocje na korcie tenisowym). Wykorzystując energetycznie naładowane zgrupowanie, odbyliśmy ćwiczenia praktyczne na przykładach konkretnych klientów, omawiając ich zapotrzebowanie i dopasowując je do naszych możliwości.

Szkolenie przygotował i przeprowadził kierownik regionu centralnego Marcin Stan

Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2017 zakończone!

W dniach 7-8 marca 2017 r. w Warszawie odbyła się 15-ta Jubileuszowa edycja targów FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2017 . Przez dwa dni było to największe spotkanie specjalistów branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej. Targom towarzyszyły dwudniowe seminaria. W Arenie Technologii  można było zobaczyć nowoczesną myśl techniczną. więcej

Nowości w naszej ofercie

 
Rury karbowane dwudzielne WKTD-PP, WKTD-PA6
 

 

Aktualności

Ingremio AVIATION TEAM

ingremio peszel
ingremio peszel

Prawa do strony www (c) 2017 - Ingremio-Peszel   |   tworzenie stron www Hauerpower.com strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.