ingremio

Poszukujemy pracowników utrzymania ruchu

Zadania:

– zapewnienie prawidłowego stanu technicznego maszyn, urządzeń oraz instalacji;
– utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń (usuwanie awarii, rozwiązywanie bieżących problemów natury technicznej);
– kontrola eksploatacji maszyn, urządzeń, narzędzi oraz instalacji;
– prace związane z instalacją, utrzymaniem ruchu, okresowymi przeglądami oraz serwisem maszyn, urządzeń, narzędzi;
– obsługa i konserwacja wyposażenia technicznego stanowiska pracy;
– utrzymanie porządku części warsztatowej.

Od kandydatów oczekujemy:

– wykształcenie minimum zawodowe o profilu mechanicznym (mile widziane wykształcenie o profilu technicznym);
– umiejętność i interpretacja dokumentacji technicznej;
– umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi;
– gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;
– mile widziane uprawnienia SEP;
– mile widziane uprawnienia na podnośniki podestowe.

Oferujemy:

– wysokie wynagrodzenie (ustalone indywidualnie podczas rozmowy);
– umowę o pracę na pełen etat (zatrudnienie bezpośrednio przez firmę);
– możliwość rozwoju zawodowego;
– interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologię;
– stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Podania wraz z CV ze zdjęciem prosimy składać w sekretariacie firmy:
INGREMIO
Bolesław, ul. Laskowska 93
lub na adres email: rekrutacja@ingremio.pl

W podaniu niezbędne jest umieszczenie poniższej informacji:
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji w Ingremio, ul. Laskowska 93, 32-329 Bolesław.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. osobie, która wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo do wglądu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia tych danych. Jak również prawo do uzyskania potwierdzenia i informacji o przetwarzanych danych. Okres przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w Ingremio wynosi 1 rok od daty wpłynięcia zgłoszenia. Po tym czasie zgłoszenie zostanie usunięte.

Ingremio

2 weeks 6 days ago

Z bagażem doświadczeń i wieloma nowymi, ciekawymi znajomościami opuszczamy teren targów Light+BuildingLight+Building. Z Frankfurtem nie żegnamy się jednak na zbyt długo bo już we wrześniu

Ingremio

3 weeks 4 hours ago

Dziś czwartek, a to oznacza, że nieuchronnie zbliżamy się do końca targów Light+Building.

Ingremio

3 weeks 2 days ago

Nie śpimy, działamy!
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z targów Light+Building.

Ingremio AVIATION TEAM

ingremio peszelekologiczny budynekklasteringremio peszel